PRACA

SEVITEL Spółka z o.o. jest wiodącym dostawcą i producentem najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów telekomunikacyjnych, gazometrycznych, teleinformatycznych, zasilania gwarantowanego i zapewnienia bezpieczeństwa pracy, dedykowanych dla branży górniczej oraz innych obiektów przemysłowych.
W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C++/MS SQL

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji służących do wspomagania pracy służb dyspozytorskich w zakładach górniczych,
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności/algorytmów umożliwiających analizę danych procesowych – głownie systemy raportowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka C/C++,
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL) -projektowanie struktur, język T-SQL, optymalizacja,
  • Bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego,
  • Znajomość narzędzia Fast Report,
  • Umiejętność twórczego podejścia w tworzeniu oprogramowania,
  • Duża samodzielność w rozwiązywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i gotowość do krajowych wyjazdów służbowych.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę nad ciekawymi projektami,
  • Przyjazną atmosferę w małym zespole,
  • Wpływ na końcowy produkt oraz na zastosowane rozwiązania,
  • Ciekawe i rozwijające zadania,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 705 73 31